הצהרת פרטיות

אתר אינטרנט זה נמצא בבעלות דן אס ומופעל על ידי חברה זו. אנו בחברת דן אס מודעים לחשש המובע על ידי מבקרים רבים באתר שלנו, בנוגע למידע שהם מספקים ובשימוש שאנו עושים במידע זה. לפיכך, אני מסבירים את מדיניות הפרטיות שלנו. החברה רשאית לעדכן מדיניות זו מעת לעת, לכן, אתם מתבקשים לבדוק את האתר מדי פעם.

המדיניות שלנו

באתר דן דיל, אין אנו אוספים מידע מזהה ופרטים אישיים מאנשים, אלא אם מידע זה מסופק לנו מרצונם החופשי ותוך ידיעה ברורה. רוב התכונות של האתר שלנו מחייבות אותך להסכים במפורש לספק לנו את המידע המזהה, דוגמת בקשה להיכלל ברשימת מועדון הלקוחות שלנו ואנו עשויים ליצור עמך קשר מעת לעת.

ילדים

באם גילך נמוך משתים עשרה (12) שנה, עליך קבל את הסכמת הוריך לכניסה לאתר דיל לפני שתמציא לנו את שמך, כתובתך או כתובת הדואר האלקטרוני שלך.

"עוגיות"

בדומה לחברות רבות אחרות, אנו מפעילים לעתים את טכנולוגיית ה"עוגיות"/ קוקיס באתר האינטרנט שלנו. עוגיות אלה מאוחסנות במחשב שלך על ידי הדפדפן שלך. העוגיה אינה אוספת מידע אישי עליך ואינה מספקת לנו דרך להתקשר אליך. העוגיה גם אינה מוציאה מידע כלשהו מהמחשב שלך.

בכדי להסיר "עוגיות" ממחשבך, אנא כנס לכתובת הבאה: www.microsoft.com/info/cookies.htm תוכל למצוא מסמכי עזרה שימושיים, איתם תוכל להסיר את ה"עוגיות" על ידי שימוש בבר הניווט העליון של הדפדפן.

התקשר אלינו

באם ברצונך לשאול שאלות על מדיניות הפרטיות שלנו, נודה לך באם תתקשר לצוות שירות הלקוחות שלנו.

 

  • המסמך כתוב בלשון זכר אבל מופנה לשני המינים